Mūsų mokykloje gamtamokslinę projektinę veiklą finansuoja „Saulys Foundation“. Projektas „Sudarykime salygas mokinių mokslinei veiklai“ suteikia galimybes gabiems mokiniams ne tik realizuoti savo galimybes, bet susipažinti su mokslo pasiekimais, pakeliauti po Lietuvą, susipažinti su šalies aukštosiomis mokyklomis. Ši galimybė suteikiama gimnazistams, kurie gerai ir labai gerai mokosi gamtos mokslus. Įsteigta kasmetinė „ Saulys Foundation“ premija.

Nuotraukoje Vacys Šaulys su žmona svečiuojasi mūsų mokykloje.

2014 m.m. „ Saulys Foundation“ premijos laureatai

I premija         AGNEI DIRGĖLAITEI

Pirmūne, ketvirti metai atlieka tiriamuosius darbus su Klaipedos universitetu. Antri metai jos tiriamasis  darbas su vandens grybais, Europos sąjungos konkurso nacionaliniame etape užimta III vieta.Šiais metais su pranešimais dalyvavo respublikinėse konferencijose Kaune ir Veiviržėnuose. Aktyvi bendruomenes narė: dalyvauja labdaros renginiuose, bendruomenės renginiuose. Šiais metais vedė respublikinį renginį skirtą signataro K. Šaulio atminimui paminėti.

II premija MONIKAI JASINSKAITEI

2013 ir 2014 rajoninėje  biologijos olimpiadoje buvo ketvirta rajone.Antri metai dalyvauja tiriamuosiuose darbuose su Klaipedos universitetu. Šiais metais kartu su Agne dalyvavo Europos sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurse ir užėmė III vietą respublikoje. Šiais metais su pranešimais dalyvavo respublikinese konferencijose Kaune ir Veiviržėnuose. Tarptautiniame gamtamoksliniame “Kenguros” konkurse laimejo “Auksinę kengūrą” .

III premija BENUI KAKTAI

Pirmūnas, mokosi 9-10. Dalyvauja projekte su Klaipedos universitetu. Pastoviai gina gimnazijos garbę rajoninėse gamtamokslinėse olimpiadose. 2014 metais rajoninėse olimpiadose laimėtos vietos: biologijos II vieta,  chemijos I vieta